Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8.00 - 20.00
  1. Úvod
  2. Ortopedické matrace
  3. Ergo comfort s vlnou - výška 16, 20, 25cm

Ergo comfort s vlnou - výška 16, 20, 25cm

Nejprodávanější matrace - tisíce spokojených zákazníků. Výška 16, 20 a 25cm. Lze i v jiných výškách - např. 10, 14, ... Nosnost 120kg nebo nad 120kg. ... celý popis
Číslo produktu:100
Kompletní specifikace

Nejprodávanější matrace - tisíce spokojených zákazníků. Výška 16, 20 a 25cm. Lze i v jiných výškách - např. 10, 14, ... Nosnost 120kg nebo nad 120kg. Zimní strana s Merino vlnou, letní bavlna s příměsí. Tuhost střední (3,5 z 5).

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy nebo zašleme cenovou nabídku. Napište nám pomocí kontaktního formuláře, emailem na info@matracefiala.cz nebo volejte na naši infolinku 603 783 247Atypické rozměry uděláme na přání zákazníka s přesností na 1cm.

Základem této matrace je vysoce kvalitní a elastické pěnové jádro z buněčné hmoty s vysokou hustotou, které zajišťuje správnou polohu těla. Přizpůsobuje se jeho tvaru (kopíruje tělo) a váze. Při zatížení se prohne v místě tlaku, jinde zachovává původní výšku. Tím umožňuje uvolnění a regeneraci páteře a svalů. Pod povlakem je z obou stran matrace vrstva měkčího pěnového materiálu, který zvyšuje komfort ležení a zaručuje dobrý krevní oběh. Matrace je na povrchu měkká, avšak kopíruje tělo.

Matrace má zimní a letni stranu. Zimní je ze 100% ovčí vlny Merino s certifikací Woolmark. Vlna má výborné termoregulační vlastnosti.   Ovčí vlas se smršťuje a roztahuje podle teploty okolí. Díky tomu je schopen přebírat tělesnou teplotu a nedochází k nadměrnému poceni nebo pocitu zimy. Vaše tělo může volně dýchat celým povrchem a je udržováno ve stálé teplotě. Tento fakt má velice příznivý vliv při potížích pohybového ústrojí (revmatismus, svaly, šlachy, klouby .....), ale také při obtížích způsobených špatným krevním oběhem. Letní strana je z bavlny s elastickým materiálem.

Díky struktuře otevřených pórů je matrace schopna odvádět vlhkost a zajistit hygienu lůžka. Povlak je ošetřen protiroztočovu ochranou.  Proto je tato matrace dobře snášena i alergiky.

Tato matrace díky svému provedení vytváří ideální podmínky pro zdravý a klidný spánek.  Matrace neobsahuje žádný kov. Vydrží velké zatížení. Matrace jsou vakuově baleny. Po rozbalení je ji možno používat za 24 hodin.

 Zboží zařazeno v kategoriích
Napiště nám

Kontaktního formulář

Email: info@matracefiala.cz 

Infolinka: 603 783 247

Prodejna

Zdravé spaní Fiala, Říčanská 7, Brno- Bystrc (Kamechy), 635 00 

Pokud nás chcete osobně navštívit, předem si prosím ověřte naši aktuální otevírací dobu. 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Doprava po celé ČR až k vám domů.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz